Do 11 listopada walczymy o środki na budowę masztu i flagę dla Gminy Miedźno

Do 11 listopada potrwa głosowanie w projekcie „Pod Biało-Czerwoną”, gdzie mieszkańcy poszczególnych samorządów mogą zdobyć środki na budowę masztu i flagę dla swojej gminy. By to zdobyć dla nas, potrzebujemy jedynie 100 głosów!

Inicjatorem akcji na terenie gminy Miedźno jest Ochotnicza Straż Pożarna w Borowej. Jej prezes Dariusz Modliński został regionalnym liderem tej kampanii. Jesteśmy w projekcie, więc głosujmy!

A głosować mogą wszyscy mieszkańcy, również osoby niepełnoletnie. Liczba wymaganych ankiet w gminach takich jak nasza, czyli do 20 tys. mieszkańców, to jedynie 100!

Jak to zrobić?

Wystarczy wejść na stronę https://bialoczerwona.www.gov.pl/, wypełnić krótką ankietę i nacisnąć „wyślij”. Pamiętajmy o wpisaniu w ostatnim polu imienia i nazwiska naszego regionalnego lidera. To bardzo ważne!

A jak się postaramy, to ponownie odwiedzi nasz samorząd premier Mateusz Morawiecki. W trzech gminach bowiem, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców, Prezes Rady Ministrów będzie obecny w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie.

Projekt „Pod Biało-Czerwoną” ma na celu uczczenie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, jej bohaterów oraz triumfatorów. Chodzi ponadto o integrację lokalnych i ponadlokalnych społeczności w duchu tradycji, jedności oraz nowoczesnego patriotyzmu. Organizatorami inicjatywy są Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Odbywa się pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Do góry