Powiat kłobucki w „żółtej strefie”

W związku ze wzrostem liczby zakażonych COVID-19 na naszym terenie, powiat kłobucki decyzją Ministra Zdrowia został objęty tzw. „strefą żółtą” z dniem 28 sierpnia 2020 r.

W związku z powyższym zalecamy wszystkim mieszkańcom naszej gminy, aby jeśli nie jest to konieczne ograniczać wizyty w urzędzie do minimum.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo prosimy o kontaktowanie się w sprawach urzędowych, o ile to możliwe na odległość, za pomocą dostępnych środków komunikacji: telefonu (343178010), poczty elektronicznej (email:ug@miedzno.pl) oraz platformy ePUAP lub SEKAP.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o zrozumienie. O ewentualnych zmianach będziemy na bieżąco Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej Gminy Miedźno.

W załączeniu wykaz obostrzeń, ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w strefie żółtej i czerwonej, sporządzony na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii: https://portalklobucki.pl/wp-content/uploads/2020/09/20200901_OBOSTRZENIA_2020.pdf

Do góry