Archiwum aktualności

„Rodzina jest najważniejsza”

Szanowni Państwo

Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek wraz z Radą ds. Rodziny ogłosił konkurs dla organizacji pozarządowych działających na rzecz rodziny pod hasłem „Rodzina jest najważniejsza”. Konkurs jest organizowany pod Patronatem Honorowym Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki...

  Czytaj więcej „Rodzina jest najważniejsza”

Zwrot akcyzy za paliwo rolnicze w 2021 roku. Zbliża się termin składania wniosków

Producenci rolni, którzy chcą odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy zużywany w gospodarstwie, od 2 sierpnia będą mogli składać wnioski w urzędach gmin właściwych ze względu na miejsce położenia posiadanych gruntów. Nabór dokumentów potrwa cały miesiąc.

  Czytaj więcej Zwrot akcyzy za paliwo rolnicze w 2021 roku. Zbliża się termin składania wniosków

Sukces akcji szczepień przeciwko Covid-19 na terenie naszej gmin

1 sierpnia na terenie parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie stanął mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Inicjatywa Śląski Urząd Wojewódzki i Jarosław Wieczorek - Wojewoda Śląski spotkała się z dużym odzewem mieszkańców Gminy Miedźno.

  Czytaj więcej Sukces akcji szczepień przeciwko Covid-19 na terenie naszej gmin

Zaszczep się 1 sierpnia bez kolejki. Mobilny punkt szczepień w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie

W najbliższą niedzielę 1 sierpnia 2021 roku w godz. 8:30 – 17:00 przy kościele parafialnym pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie na ulicy Ułańskiej 2a będzie działać mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19.

  Czytaj więcej Zaszczep się 1 sierpnia bez kolejki. Mobilny punkt szczepień w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie

Strona 4 z 227.