Archiwum aktualności

Zapraszamy na V Charytatywny Rajd Rowerowy „Nasza Nadzieja”

29 sierpnia w Ostrowach nad Okszą odbędzie się piąta edycja charytatywnego rajdu rowerowego, którego celem jest rokrocznie zebranie pieniędzy, by wesprzeć osoby w potrzebie. W tym roku organizatorzy - Stowarzyszenie Kreatywnych Kobiet z Ostrów nad Okszą oraz Klub Motocyklowy „Dragon” z Kłobucka -...

  Czytaj więcej Zapraszamy na V Charytatywny Rajd Rowerowy „Nasza Nadzieja”

Punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Ostrowach nad Okszą

15 sierpnia 2021 roku na terenie parafii Stygmatów św. Franciszka z Asyżu w Ostrowach nad Okszą będzie działał mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Akcja rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 16:00.

  Czytaj więcej Punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Ostrowach nad Okszą

Bezpieczeństwo na drodze. Kolejna akcja Gminy Miedźno

8 sierpnia na terenie naszej gminy zorganizowana została akcja profilaktyczno-edukacyjna dotycząca zasad bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych. Skierowana była w szczególności do cyklistów, a wspierali ją policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

 

  Czytaj więcej Bezpieczeństwo na drodze. Kolejna akcja Gminy Miedźno

Biblioteka Publiczna w Miedźnie uzyskała dostęp do cyfrowych zasobów literatury

Miłośnicy książek w województwie śląskim mają od niedawna możliwość korzystania z cyfrowych zasobów najnowszej literatury pięknej i popularnonaukowej. Co ważne bez ograniczeń i jakichkolwiek opłat. Usługa dostępna jest także dla mieszkańców Gminy Miedźno.

 

  Czytaj więcej Biblioteka Publiczna w Miedźnie uzyskała dostęp do cyfrowych zasobów literatury

Strona 3 z 227.