AGROS CUP 2015 - Wyniki

Pierwsza edycja turnieju mini siatkówki AGROS CUP przeszła do historii. Impreza była doskonałym sprawdzianem przed weekendowymi rozgrywkami w zawodach Kinder + Sport. Jak poszło naszym najmłodszym adeptom piłki siatkowej dowiecie się Państwo z naszej szczegółowej relacji. Zapraszamy do lektury.

AGROS CUP 2015 - Wyniki.zobacz

AGROS CUP 2015

Turniej rozpoczęła kategoria klas III (jedynki- odbicia). Była to najbardziej liczna grupa sobotniego turnieju. Startowało w niej 12 osób. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu wszystkich 66 spotkań poznaliśmy ostateczną kolejność:

Wyniki klasy III
1. Wolna Maja (UKS Tytan Ostrowy) 21pkt
2. Skrzypczyk Julia (UKS Tytan Ostrowy) 20pkt (1,67)
3. Ząbkowski Kacper (ULKS Start Kłobuck) 20 pkt (1,66)
4. Kasprzyk Natalia (UKS Tytan Ostrowy) 20 pkt (1,61)
5. Rysiewicz Jaś (UKS Tytan Ostrowy) 18pkt
6. Januszewska Maja (ULKS Start Kłobuck) 17pkt (1,26)
7. Zielonka Oliwia (UKS Tytan Ostrowy) 17pkt (1,20)
8. Chudaszek Natalia (UKS Tytan Ostrowy) 14pkt (0,69)
9. Kobyłkiewicz Vanessa (Siatkarki Kamyk) 14pkt (0,60)
10. Zielińska Małgorzata (Siatkarki Kamyk) 13pkt (0,633)
11. Orszulak Oliwia (UKS Tytan Ostrowy) 13pkt (0,600)
12. Szmerdt Alicja (Siatkarki Kamyk) 11pkt

Następnie do zawodów przystąpiły klasy I-II (jedynki rzucanka siatkarska) oraz klasa IV dziewcząt (dwójki).
W tej pierwszej udział wzięło pięć dziewczynek (wszystkie z ULKS Start kłobuck). Natomiast do "dwójek" zgłoszonych zostało siedem drużyn.
Rzucankę siatkarską wygrała Zuzanna Pawełczak, która zwyciężyła we wszystkich swoich spotkaniach. W "dwójkach" bezkonkurencyjna okazała się para Król- Kukułka (UKS Tytan Ostrowy).

Wyniki klas I-II
1. Pawełczak Zuzanna (ULKS Start Kłobuck) 8pkt
2. Noga Dominika (ULKS Start Kłobuck) 7pkt
3. Błaszczykowska Natalia (ULKS Start Kłobuck) 5pkt (0,71)
4. Chudzińska Iga (ULKS Start Kłobuck) 5pkt (0,58)
5. Bednarska Paulina (ULKS Start Kłobuck) 5pkt (0,50)

Wyniki klasy IV dziewcząt
1. Król Wiktoria, Kukułka Ania- UKS Tytan Ostrowy 12pkt
2. Chazy Ola, Polak Wiktoria - UKS Tytan Ostrowy 10pkt (1,12)
3. Wolna Maja, Skrzyczyk Julia- UKS Tytan Ostrowy 10 pkt (1,08)
4. Soboniak Paulina, Pełka Patrycja- UKS Tytan Ostrowy 9pkt
5. Biecyk Kinga, Kowasz Gabriela, Zając Oliwia- Siatkarki Kamyk 8pkt
6. Bednarska Nicol, Zygmunt Oliwia- ULKS Start Kłobuck 7pkt (0,84)
7. Owczarek Natalia, Piech Kamila- UKS Tytan Ostrowy 7pkt (0,56)

Kolejną kategorią turnieju AGROS CUP były rozgrywki klas V chłopców i dziewcząt (trójki).
Panowie rozegrali tylko jeden mecz do trzech wygranych setów każdy do 15pkt. Górą w tym starciu byli siatkarze UKS Tytan Ostrowy, którzy w trzech setach pokonali zawodników ULKS Start Kłobuck.
UKS Tytan Ostrowy- ULKS Start Kłobuck 3:0 (15:11, 15:8, 16:14)
UKS Tytan Ostrowy (Lis Mateusz, Postawa Krystian, Kierach Przemysław)
ULKS Start Kłobuck (Pyzik Patryk, Wróż Bartosz, Cykowski Oskar)

Wśród Pań bez niespodzianki. Zawody zasłużenie wygrała drużyna ULKS Start Kłobuck I, która podczas turnieju nie poniosła żadnej porażki. Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy UKS Tytan Ostrowy I. Obydwie drużyny biorą udział w turnieju Kinder + Sport. Trzecia lokata przypadła zawodniczkom z Kamyka I

Wyniki klas V dziewcząt
1. ULKS Start Kłobuck I (Siedlak Marta, Chabrajska Zuzanna, Nicol Bednarska) 10pkt
2. UKS Tytan Ostrowy I (Kowalczyk Weronika, Makles Katarzyna, Pełka Ewelina, Wolna Maja) 9pkt
3. Siatkarki Kamyk I (Gondro Weronika, Gondro Emilia, Zawierucha Kamila, Jabłońska Zuzanna) 8pkt
4. UKS Tytan Ostrowy II (Wypych Patrycja, Wolna Sylwia, Skrzypczyk Julia) 7pkt
5. Siatkarki Kamyk II (Zając Julia, Kobyłkiewicz Inez, Kitrys Magdalena) 6pkt
6. ULKS start Kłobuck II (Bednarska Kamila, Mostowska Aleksandra, Płoch Oliwia) 5pkt

Bardzo ciekawie wyglądała ostatnia kategoria turnieju czyli rozgrywki klasy IV chłopców (dwójki). Wystąpiły w niej cztery zespoły. Wszystkie mecze były niezwykle zacięte i emocjonujące. Końcowy sukces (komplet zwycięstw) odniosła para Czaja- Winiarek (UKS Tytan Ostrowy).