Już w najbliższy weekend - dwa turnieje w hali sportowej w Ostrowach nad Okszą!

W sobotę odbędzie się pierwsza edycja Turnieju Mini siatkówki AGROS CUP, natomiast w niedzielę IV Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Miedźno.

       Pierwsza edycja Turnieju Mini siatkówki AGROS CUP odbędzie się 14.02.2015r. Impreza zostanie rozegrana w sześciu kategoriach. Zagrają w niej dzieci z klas I-V Szkoły Podstawowej. W większości będą to zawodnicy i zawodniczki uczestniczące w tegorocznych rozgrywkach KINDER + SPORT.
 
Klasy I-II (rzucanka siatkarska)
1. Noga Dominika- ULKS Start Kłobuck
2. Pawełczak Zuzanna- ULKS Start Kłobuck
3. Bednarska Paulina- ULKS Start Kłobuck
4. Chudzińska Iga- ULKS Start Kłobuck
5. Franzug Natalia- ULKS Start Kłobuck
6. Błaszczykowska Natalia- ULKS Start Kłobuck
7. Firmanty Bartosz- ULKS Start Kłobuck
 
Klasa III (odbicia)
1. Chabrajska Ania- ULKS Start Kłobuck
2. Kozińska Bianka- ULKS Start Kłobuck
3. Januszewska Maja- ULKS Start Kłobuck
4. Jędryszczak Jan- ULKS Start Kłobuck
5. Ząbkowski Kacper- ULKS Start Kłobuck
6. Wolna Maja- UKS Tytan Ostrowy
7. Skrzypczyk Julia- UKS Tytan Ostrowy
8. Rysiewicz Jaś- UKS Tytan Ostrowy
9. Kasprzyk Natalia- UKS Tytan Ostrowy
10. Chudaszek Natalia- UKS Tytan Ostrowy
11. Zielonka Oliwia- UKS Tytan Ostrowy
12. Orszulak Oliwia- UKS Tytan Ostrowy
13. Kobyłkiewicz Vanessa- Siatkarki Kamyk
14. Zielińska Małgorzata- Siatkarki Kamyk
15. Szmerdt Alicja- Siatkarki Kamyk
 
Klasa IV dziewczęta (dwójki)
1. Bednarska Nicol, Zygmunt Oliwia- ULKS Start Kłobuck
2. Król Wiktoria, Kukułka Ania- UKS Tytan Ostrowy
3. Soboniak Paulina, Pełka Patrycja- UKS Tytan Ostrowy
4. Owczarek Natalia, Piech Kamila- UKS Tytan Ostrowy
5. Chazy Ola, Polak Wiktoria- UKS Tytan Ostrowy
6. Wolna Maja, Skrzypczyk Julia- UKS Tytan Ostrowy
7. Biecyk Kinga, Kowasz Gabriela, Zając Oliwia- Siatkarki Kamyk
 
Klasa IV chłopcy (dwójki)
1. Ząbkowski Kacper, Cykowski Oskar- ULKS Start Kłobuck
2. Czaja Jakub, Winiarek Kamil- UKS Tytan Ostrowy
3. Mirus Konrad, Kierach Przemysław- UKS Tytan Ostrowy
4. Rysiewicz Jaś, Kręgiel Kamil- UKS Tytan Ostrowy
 
Klasa V dziewczęta (trójki)
1. Siedlak Marta, Chabrajska Zuzanna, Bednarska Nicol- ULKS Start Kłobuck
2. Bednarska Kamila, Mostowska Aleksandra, Ploch Oliwia- ULKS Start Kłobuck

3. Kowalczyk Weronika, Pełka Ewelina, Makles Kasia, Wolna Maja- UKS Tytan Ostrowy

4. Wypych Patrycja, Adamik Monika, Wolna Sylwia, Skrzypczyk Julia- UKS Tytan Ostrowy
5. Gondro Weronika, Gondro Emilia, Zawierucha Kamila, Jabłońska Zuzanna- Siatkarki Kamyk
6. Zając Julia, Kobyłkiewicz Inez, Kitrys Magdalena- Siatkarki Kamyk
 
Klasa V chłopcy (trójki)
1. Pyzik Patryk, Wróż Bartosz, Cykowski Oskar- ULKS Start Kłobuck
2. Lis Mateusz, Postawa Krystian, Kierach Przemek- UKS Tytan Ostrowy
 
HARMONOGRAM TURNIEJU:
GODZ. 10.30 Klasa III
GODZ. 11.45 Klasy I-II; Klasa IV dziewczęta
GODZ. 13.00 Klasa V chłopcy; Klasa V dziewczęta
GODZ. 13:45 Klasa IV chłopcy
 
Uczestnicy każdej kategorii muszą się stawić co najmniej 15 minut przed jej rozpoczęciem.

 

UWAGA!!!

UROCZYSTA DEKORACJA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ODBĘDZIE SIĘ PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU OKOŁO GODZINY 14.30

 

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Miedźno odbędzie się w niedzielę 15.02.2015r. o godzinie 14.00 również w hali sportowej w Ostrowach nad Okszą. 

Kategorie:

1) Szkoła Podstawowa - chłopcy

2) Szkoła Podstawowa - dziewczęta

3) Gimnazjum - chłopcy

4) Open - mężczyźni