Zagraliśmy dla Filipka!

W niedzielę (8 luty 2015) odbyły się dwa turnieje charytatywne z których dochód został przeznaczony na leczenie Filipa Sulińskiego. Od rana odbywała się rywalizacja trampkarzy, popołudniu do gry w szczytnym celu włączyły się drużyny seniorskiej. Miejscem turniejowych zmagań była hala sportowa w Ostrowach nad Okszą.

.zobacz

Zagraliśmy dla Filipka!

      Trampkarze:

Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny w III Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej „Gramy dla Filipka” pod patronatem Wójta Gminy Miedźno przystąpiło 9 zespołów, które wcześniej zostały podzielone na dwie grupy.

Najlepszym zespołem turnieju została Victoria Częstochowa, która po zaciętym spotkaniu finałowym i „złotym golu” w wykonaniu najskuteczniejszego zawodnika turnieju, Michała Wójcika (7 bramek) pokonała Skrę Częstochowa.

Wyniki

(1 x 12 minut)

Grupa A

Naprzód Ostrowy – Beniaminek Częstochowa

4:0

KS Panki – Zawisza Pajęczno

0:1

Naprzód Ostrowy – Raków Częstochowa

2:0

Beniaminek Częstochowa – KS Panki

0:4

Zawisza Pajęczno – Raków Częstochowa

1:1

Naprzód Ostrowy – KS Panki

1:0

Zawisza Pajęczno – Beniaminek Częstochowa

4:0

KS Panki – Raków Częstochowa

0:1

Naprzód Ostrowy – Zawisza Pajęczno

0:1

Beniaminek Częstochowa – Raków Częstochowa

0:4

 

Tabela grupy A

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

Zawisza Pajęczno

4

10

3

1

0

7:1

2.

Naprzód Ostrowy

4

9

3

0

1

7:1

3.

Raków Częstochowa

4

7

2

1

1

6:3

4.

KS Panki

4

3

1

0

3

4:3

5.

Beniaminek Częstochowa

4

0

0

0

4

0:16

 

Grupa B

Grom Miedźno – Skra Częstochowa

0:5

Warta Mstów – Victoria Częstochowa

1:3

Warta Mstów – Grom Miedźno

bramka dla Gromu: Szymon Morga

1:1

Victoria Częstochowa – Skra Częstochowa

2:0

Skra Częstochowa – Warta Mstów

3:0

Victoria Częstochowa – Grom Miedźno

bramka dla Gromu: Patryk Dądela

8:1

 

Tabela grupy B

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

Victoria Częstochowa

3

9

3

0

0

13:2

2.

Skra Częstochowa

3

6

2

0

1

8:2

3.

Warta Mstów

3

1

0

1

2

2:7

4.

Grom Miedźno

3

1

0

1

2

2:14

 

Mecz o VII miejsce (konkurs rzutów karnych)

KS Panki – Grom Miedźno 2:1

przebieg rzutów karnych: 0:0 Szymon Morga, 1:0 KS Panki, 1:1 Szymon Jóźwiak, 2:1 KS Panki, 2:1 Tomasz Wilk

 

1/8 finału

Naprzód Ostrowy – Warta Mstów 1:2

Skra Częstochowa – Raków Częstochowa 4:0

 

Mecz o V miejsce (konkurs rzutów karnych)

Naprzód Ostrowy – Raków Częstochowa 3:4

 

1/2 finału

Victoria Częstochowa – Warta Mstów 3:0

Zawisza Pajęczno – Skra Częstochowa 1:3

 

Mecz o III miejsce

Warta Mstów – Zawisza Pajęczno 0:2

 

Finał

Victoria Częstochowa – Skra Częstochowa 1:0

 

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. Victoria Częstochowa

2. Skra Częstochowa

3. Zawisza Pajęczno

4. Warta Mstów

5. Raków Częstochowa

6. Naprzód Ostrowy

7. KS Panki

8. Grom Miedźno

9. Beniaminek Częstochowa

 

     Seniorzy:

Od godziny 14.30 na parkiecie hali w Ostrowach pojawiły się zespoły seniorskie. Podobnie, jak w rywalizacji trampkarzy i tym razem rywalizowało 9 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Turniej był połączeniem tak naprawdę dwóch imprez: charytatywnej „Gramy dla Filipa” oraz IV edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Seniorów. We wcześniejszych edycjach tych zmagań triumfowali: Skra II Częstochowa (2012), Grom Miedźno (2014) oraz Amator Golce (2014).

Licznie zgromadzona publiczność na brak emocji i pięknych bramek narzekać nie mogła. Zwycięstwo w turnieju seniorskim przypadło reprezentantowi łódzkiej IV ligi - Warcie Działoszyn, która w finale pokonała KS Panki 2:1. Grom Miedźno ostatecznie uplasował się na V miejscu a występ naszej drużyny krótko można podsumować, że gra była lepsza aniżeli zajęta lokata.

Wyniki (1 x 12 minut)

Grupa A

Płomień Czarny Las – KS Panki

bramki: K. Nowaczyk – P. Kudła, Ł. Brondel, T. Pasieka 2

1:4

Grom Cykarzew – Pogoń Blachownia

bramki: A. Paczyński, M. Gołda

2:0

Płomień Czarny Las – Grom Miedźno

bramka: S. Bojko

0:1

KS Panki – Grom Cykarzew

bramki: J. Chrzęstek 2, Ł. Brondel, P. Wręczycki – Ł. Brondel /samobójcza/

4:1

Pogoń Blachownia – Grom Miedźno

bramki: S. Miętkiewicz 2, M. Gierich

0:3

Płomień Czarny Las – Grom Cykarzew

bramki: S. Stefański – M. Krzypkowski

1:1

Pogoń Blachownia – KS Panki

bramki: T. Pasieka, Ł. Brondel

0:2

Grom Cykarzew – Grom Miedźno

bramki: M. Gołda – J. Chwist

1:1

Płomień Czarny Las – Pogoń Blachownia

bramki: T. Kubanek, R. Pazera – J. Czerw, A. Sobczak, P. Pasieka, Ł. Drynda)

2:4

KS Panki – Grom Miedźno

bramki: J. Chrzęstek 2 – S. Bojko

2:1

 

Tabela grupy A

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

KS Panki

4

12

4

0

0

12:3

2.

Grom Miedźno

4

7

2

1

1

6:3

3.

Grom Cykarzew

4

5

1

2

1

5:6

4.

Pogoń Blachownia

4

3

1

0

3

4:9

5.

Płomień Czarny Las

4

1

0

1

3

4:10

 

Grupa B

Naprzód Ostrowy – Pogoń Kamyk

bramki: Sz. Idzikowski, K. Wolny

2:0

Orły Kusięta – Warta Działoszyn

bramki: Ł. Ciecierski 2, M. Nowacki, P. Pęciak, A. Ryś

0:5

Naprzód Ostrowy – Orły Kusięta

bramki: K. Wolny, J. Kowalik, Ł. Szczypiór, B. Kasprzyk, Sz. Idzikowski)

5:0

Pogoń Kamyk – Warta Działoszyn

0:0

Warta Działoszyn – Naprzód Ostrowy

bramki: B. Wypych, J. Kowalik

0:2

Pogoń Kamyk – Orły Kusięta

bramki: P. Ściebura 3, M. Pawelec 2, P. Kulig)

6:0

 

Tabela grupy B

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

Naprzód Ostrowy

3

9

3

0

0

9:0

2.

Pogoń Kamyk

3

4

1

1

1

6:2

3.

Warta Działoszyn

3

4

1

1

1

5:2

4.

Orły Kusięta

3

0

0

0

3

0:16

 

Mecz o VII miejsce (konkurs rzutów karnych)

Pogoń Blachownia – Orły Kusięta 2:0

 

1/8 finału

Grom Miedźno – Warta Działoszyn 1:1 karne 0:2

bramki: M. Kowalik – P. Kurpiewski

przebieg rzutów karnych: 0:0 P. Lis (broni bramkarz), 0:1 P. Kurpiewski, 0:1 J. Skoczylas (obok bramki), 0:2 A. Ryś

Pogoń Kamyk – Grom Cykarzew 4:1

bramki: P. Hibner 2, M. Pawelec, P. Szczypior – M. Gołda

 

Mecz o V miejsce (konkurs rzutów karnych)

Grom Miedźno – Grom Cykarzew 1:0

przebieg rzutów karnych: 0:0 M. Kowalik (broni bramkarz), 0:0 M. Gołda (obok bramki), D. Kowalik (broni bramkarz), 0:0 P. Czyż (obok bramki), 1:0 Pa. Gala. 1:0 A. Paczyński (broni Pa. Gala)

 

1/2 finału

Naprzód Ostrowy – Warta Działoszyn 0:3

bramki: P. Pęciak, J. Nagielski, Ł. Ciecierski)

KS Panki – Pogoń Kamyk 3:1

bramki: Ł. Brondel 2, J. Chrzęstek – P. Ściebura)

 

Mecz o III miejsce

Naprzód Ostrowy – Pogoń Kamyk 2:2 karne 1:2

bramki: Sz. Idzikowski, J. Kowalik – M. Pawelec, P. Ściebura

przebieg rzutów karnych: 1:0 Sz. Idzikowski, 1:1 M. Pawelec, 1:1 B. Wypych (obok bramki), 1:2 P. Ściepura, 1:2 J. Kowalik (słupek)

 

Finał

Warta Działoszyn – KS Panki 2:1

bramki: P. Pęczak, P. Bartoszek – T. Pasieka

 

Końcowa klasyfikacja

1. Warta Działoszyn

2. KS Panki

3. Pogoń Kamyk

4. Naprzód Ostrowy

5. Grom Miedźno

6. Grom Cykarzew

7. Pogoń Blachownia

8. Orły Kusięta

9. Płomień Czarny Las

 

Najlepsi strzelcy turnieju

1. Piotr Ściebura (Pogoń Kamyk) – 6 bramek

3. Jakub Chrzęstek (KS Panki) - 5 bramek

Łukasz Brondel (KS Panki) – 5 bramek

 

Jak podali organizatorzy przedsięwzięcia dochód z imprezy zamknął się w kwocie 3 475,83.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków.

Współorganizatorzy:

LKS Naprzód Ostrowy

Gmina Miedźno

Zespół Szkół w Ostrowach nad Okszą


Żródło: www.grommiedzno.futbolowo.pl