Aktualności

Zaszczep się 1 sierpnia bez kolejki. Mobilny punkt szczepień w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie

W najbliższą niedzielę 1 sierpnia 2021 roku w godz. 8:30 – 17:00 przy kościele parafialnym pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie na ulicy Ułańskiej 2a będzie działać mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19.

  Czytaj więcej Zaszczep się 1 sierpnia bez kolejki. Mobilny punkt szczepień w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Miedźnie

Złożenie wniosku na dowód osobisty w formie elektronicznej tylko do 26 lipca 2021 r.

Uprzejmie informujmy, że złożenie wniosku o dowód osobisty w formie dokumentu elektronicznego będzie możliwe jedynie do dnia 26 lipca 2021 r.

  Czytaj więcej Złożenie wniosku na dowód osobisty w formie elektronicznej tylko do 26 lipca 2021 r.

Bezpłatne porady prawne. Przerwa urlopowa

Z uwagi na urlop mecenasa Juranda Śliwki informujemy, iż najbliższe dwa dyżury, tj. 27 lipca oraz 3 sierpnia, punktu porad prawnych dla mieszkańców naszej gminy się nie odbędą. Osoby zainteresowane spotkaniem z prawnikiem zapraszamy od 10 sierpnia.

  Czytaj więcej Bezpłatne porady prawne. Przerwa urlopowa

Dobry Start od ZUS

Od 1 lipca do 30 listopada można składać wnioski o świadczenie z rządowego programu Dobry Start (tzw. 300 plus). Od tego roku przyznawaniem i wypłatą tych świadczeń zajmuje się ZUS. Wnioski można złożyć wyłącznie elektronicznie – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,...

  Czytaj więcej Dobry Start od ZUS

Strona 1 z 106.