Archiwum aktualności

Złożyliśmy trzy wnioski do Programu Inwestycji Strategicznych. Wnioskujemy o ponad 76 milionów złotych dofinansowania

Budowa oczyszczalni ścieków w Ostrowach nad Okszą wraz z uzupełnieniem sieci kanalizacji sanitarnej na obszarze całej gminy, budowa przeprawy mostowej na Liswarcie między Władysławowem a Brzózkami wraz z rozbudową sieci drogowej oraz przebudowa budynków remiz we Władysławowie i w Borowej – to trzy...

  Czytaj więcej Złożyliśmy trzy wnioski do Programu Inwestycji Strategicznych. Wnioskujemy o ponad 76 milionów złotych dofinansowania

Dąb rotmistrza Jerzego Hollaka w Mokrej zyskał nowe ogrodzenie

Częstochowska Sekcja Koła Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich oraz Stowarzyszenie Konne „Husaria” wykonało i sfinalizowało prace przy nowym ogrodzeniu dębu rotmistrza Jerzego Hollaka, który znajduje się na polu Bitwy pod Mokrą.

  Czytaj więcej Dąb rotmistrza Jerzego Hollaka w Mokrej zyskał nowe ogrodzenie

Szczepienia nad Zalewem i mobilny punkt spisowy

W dniach 21 i 22 sierpnia na Zalewem w Ostrowach nad Okszą działał mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19, a w niedzielne popołudnie 22 sierpnia była także możliwość skorzystania z mobilnego punktu spisowego i wypełnienia wywiadu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

  Czytaj więcej Szczepienia nad Zalewem i mobilny punkt spisowy

Z wizytą w Tašnad. Powrót do partnerskiej współpracy

W ubiegłym tygodniu wójt Piotr Derejczyk reprezentował Gminę Miedźno podczas oficjalnej wizyty w rumuńskim Tašnad. Jej organizatorami były Stowarzyszenie Gmin Regionu Południowo-Zachodniego Mazowsza i Śląski Związek Gmin i Powiatów.

 

  Czytaj więcej Z wizytą w Tašnad. Powrót do partnerskiej współpracy

Strona 1 z 227.