Urząd Gminy Miedźno informuje:

Konsultacje społeczne w sprawie projektu aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego...

Wójt Gminy Miedźno zaprasza mieszkańców Gminy Miedźno do udziału w konsultacjach społecznych projektu aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Miedźno”.

  Czytaj więcej Konsultacje społeczne w sprawie projektu aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Miedźno”.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządcą jest...

Wójt Gminy Miedźno przeprowadza w okresie od 1 marca 2021 r. do 11 marca 2021 r. publiczne konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządcą jest Gmina Miedźno oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.

  Czytaj więcej Konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządcą jest Gmina Miedźno oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.

Nabór na rachmistrzów spisowych przedłużony do 16 lutego

Informujemy, że nabór kandydatów na rachmistrzów w związku z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 r. został przedłużony do 16.02.2021 r. Chętni proszeni są o kontakt pod nr. tel. 343178010.

  Czytaj więcej Nabór na rachmistrzów spisowych przedłużony do 16 lutego

Ogłoszenie o naborze kandydatów na rachmistrzów spisowych do przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i...

Dnia 29.01.2021 r., na podstawie art. 24 ust. 1 pkt. 6 ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz. U. 2019 r. poz. 1775, z późn.zm.) – zwanym dalej NSP 2021.

  Czytaj więcej Ogłoszenie o naborze kandydatów na rachmistrzów spisowych do przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 r.

Strona 3 z 65.