Menu Zamknij

Zaproszenie do ogólnopolskiego badania dotyczącego potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że na zlecenie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na terenie całej Polski realizujemy badanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W ramach badania realizujemy indywidualne wywiady pogłębione i dyskusje grupowe (badanie jakościowe), a także ankiety (badanie ilościowe) z osobami z różnymi typami niepełnosprawności.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o wsparcie w dotarciu do osób z niepełnosprawnościami, które są pod opieką Państwa organizacji/instytucji.

Przeprowadzenie badania ma kluczowe znaczenie dla poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnościami oraz ich aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Pozyskane dzięki badaniu informacje pozwolą na lepsze dopasowanie wsparcia do ich rzeczywistych potrzeb, co jest istotne w obliczu planowanych zmian w systemie pomocy dla osób z niepełnosprawnościami.

Państwa wsparcie w organizacji spotkań i rozmów z osobami z niepełnosprawnościami będzie nieocenione i przyczyni się do realizacji badania zgodnie z jego celami. Mamy nadzieję, że udział w tym przedsięwzięciu przyniesie Państwu satysfakcję z bycia częścią ważnego procesu, który ma na celu poprawę sytuacji osób z niepełnosprawnościami. Ponadto, będą Państwo mieli możliwość uczestniczenia w konsultacjach wyników badania.

Zachęcamy do uzupełnienia formularza, na podstawie którego będziemy mogli uzyskać informacje, w jaki sposób mogą się Państwo włączyć w pomoc przy realizacji badania. Formularz znajduje się pod linkiem: https://badanie.panelankietowy.pl/index.php?r=survey/index&sid=474477&token=OzN5065&lang=pl

Wszystkie informacje na temat realizowanego badania znajdują się na stronie: https://pfron.fastsolutions.pl/

Informację o badaniu jak najbardziej można udostępnić na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych, do czego zachęcamy! W tym celu przesyłamy poniżej gotowy tekst do wykorzystania i bezpośredni link do formularza rekrutacyjnego, przez który osoby z niepełnosprawnością mogą się zgłosić do badania:

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim badaniu opinii osób z niepełnosprawnościami, które prowadzone jest na zlecenie PFRON – Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych! To jedno z największych tego typu badań, jakie kiedykolwiek realizowano z osobami z niepełnosprawnościami w Polsce.

Weź udział w ankiecie, rozmowie indywidualnej lub w rozmowie grupowej. W badaniu możesz wziąć udział Ty sam lub razem ze swoim opiekunem lub asystentem. Formę badania dopasujemy do Twoich możliwości i potrzeb. Twoja opinia jest ważna!

Skontaktuj się poprzez formularz: https://badanie.panelankietowy.pl/index.php?r=survey/index&sid=858471&token=OzN5065&newtest=Y

Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za realizację badania ze strony wykonawcy:

  • Natalia Pizło, tel. 789 362 649, e-mail: n.pizlo@fastsolutions.com.pl

W razie potrzeby zweryfikowania informacji odnośnie badania możliwy jest kontakt z przedstawicielem ze strony Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych:

  • Krzysztof Kanabaj, tel. 883 847 974, e-mail: Krzysztof.Kanabaj@pfron.org.pl
  • Grzegorz Żuchowski, e-mail: Grzegorz_Zuchowski@pfron.org.pl
Skip to content