Menu Zamknij

Za nami rewelacyjny piknik rodzinny

W minioną niedzielę, 14 maja, Rada Rodziców ZSP w Miedźnie zorganizowała piknik rodzinny „Razem możemy więcej”. W przygotowanie imprezy zaangażowała się niemal cała społeczność Miedźna, co zaowocowało wspaniałymi atrakcjami i wrażeniami zarówno dla najmłodszych, jak i już dorosłych mieszkańców.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Rodziców ZSP w Miedźnie za zaproszenie do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu i jednocześnie pogratulować inicjatywy, która przyczyniła się do integracji całych rodzin, połączonej z zabawą i relaksem na świeżym powietrzu.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć ten event, zarówno finansowo środkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, jak i instytucjonalnie poprzez zaangażowanie pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnie.

Na sukces niewątpliwie wpływ miała niezwykle profesjonalna organizacja wydarzenia. Na samej imprezie nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, jak i nieco starszych. Były gry i zabawy, mecze piłki nożnej, rodzinne zawody i pokazy strażackie, wizyta motocyklistów czy prezentacja sztuk walki.

Piknik stał się także okazją do zaprezentowania wszechstronnych talentów artystycznych naszych dzieci, korzystających na co dzień z oferty GOK-u. Swoje muzyczne inspiracje przedstawili także muzycy Orkiestry Dętej OSP Miedźno. Wyjątkową oprawę uświetniły ponadto pyszności do jedzenia. Mieszkanki naszej gminy to urodzone mistrzynie sztuki kulinarnej!

Jeszcze raz dziękujemy za wykreowanie tak pozytywnych emocji!

Fot. Rada Rodziców ZSP Miedźno , Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie, OSP Miedźno

Skip to content