Aktualności

OSP Miedźno w akcji Szlachetna Paczka

Miejscowi druhowie z OSP Miedźno włączyli się do corocznej akcji organizowanej przez Stowarzyszenie WIOSNA. Celem Szlachetnej Paczki jest wsparcie ludzi w trudnej sytuacji, których dotknął los i jest im ciężko, ale chcą walczyć o swoją przyszłość.

  Czytaj więcej OSP Miedźno w akcji Szlachetna Paczka

Połączenie miejscowości da potężny impuls do dalszego, dynamicznego rozwoju Gminy Miedźno! Jakich korzyści mogą...

Od 3 listopada mieszkańcy Miedźna, Kołaczkowic, Wapiennika oraz Izbisk mogą wypowiedzieć się w konsultacjach społecznych dotyczących planowanego połączenia tych miejscowości w jedną miejscowość o nazwie Miedźno. Głosowanie potrwa do 22 listopada br.

  Czytaj więcej Połączenie miejscowości da potężny impuls do dalszego, dynamicznego rozwoju Gminy Miedźno! Jakich korzyści mogą spodziewać się mieszkańcy?

900 tysięcy złotych dla gminy na inwestycje wodno-kanalizacyjne

5 listopada Ministerstwo Finansów opublikowało tabelę z kwotami dofinansowania dla gmin w ramach tzw. uzupełnienia subwencji ogólnej, które dedykowane jest wyłącznie na wsparcie zadań z zakresu gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Gmina Miedźno otrzymała na rozwój sieci kanalizacji sanitarnej 900 tys....

  Czytaj więcej 900 tysięcy złotych dla gminy na inwestycje wodno-kanalizacyjne

Kolejne pieniądze dla Gminy Miedźno z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gmina Miedźno otrzymała kolejne dofinansowanie do prowadzonych inwestycji drogowych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Tym razem wsparcie obejmie zadanie w Ostrowach nad Okszą – przebudowę ulic: Brzozową, Leśną, Cichą oraz Bór. Gmina uzyskała dofinansowanie...

  Czytaj więcej Kolejne pieniądze dla Gminy Miedźno z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Strona 3 z 109.