Aktualności

Narodowy Spis Powszechny. Rachmistrzowie spisowi rozpoczynają pracę w terenie

Wójt Gminy Miedźno informuje, że od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczynają realizację wywiadów bezpośrednich w terenie.Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które nie spisały się przez internet, nie spisały się na infolinii (22 279 99 99) ani nie zadzwonił do nich rachmistrz spisowy.

  Czytaj więcej Narodowy Spis Powszechny. Rachmistrzowie spisowi rozpoczynają pracę w terenie

Rewitalizacja placu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnie

Już wkrótce ruszy pierwsza z szeregu inwestycji naszego samorządu mająca poprawić funkcjonalność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miedźnie. Przed przebudową budynku szkoły i koniecznością dostosowania go do potrzeb osób niepełnosprawnych rewitalizacji poddany zostanie plac przed szkołą.

 

  Czytaj więcej Rewitalizacja placu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnie

UWAGA zmiana w aplikacji KDR

Uprzejmie informujemy, że 25 maja 2021 r. ogłoszona została ustawa z dnia 15 kwietnia 2021 r. o zmianie ustawy o Karcie Dużej Rodziny, ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne oraz ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (poz. 952).

  Czytaj więcej UWAGA zmiana w aplikacji KDR

Nowe przedszkole dla Miedźna. Ruszamy z konsultacjami społecznymi

Szanowni Państwo, jesteśmy na etapie opracowania koncepcji przebudowy budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miedźnie. Modernizacja obiektu jest związana z potrzebą dostosowania go do obecnych wymogówbezpieczeństwa, jak również potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy już wstępne wizualizacje...

  Czytaj więcej Nowe przedszkole dla Miedźna. Ruszamy z konsultacjami społecznymi

Strona 3 z 106.